9 Kasım 2013 Cumartesi

Minik bir Watsons ve Gratis Alışverişi :)

merhabalar :)
Cuma günü ders çıkışını fırsat bilip ilk işim gratis ve watsonsa uğramak oldu.Aslında pek alışveriş yapma günümde değildim ama elim boş çıkmak istemedim :D Makyaj malzemelerine şöyle bir göz attım alasım gelmedi ilginçtir ki :)
Yukarıda gördüğünüz gibi daha çok cilt ve tırnak bakımı ürünlerini topladım bu alışverişte....
Gelelim neyi nereden aldığıma ve fiyatlara :))

Yol üstünde ilk önce Gratise uğradım.. Şöyle bir the balm ve essence standına göz attım :) Bu arada the balm dudak ürünlerinde %25 indirim var kızlar ama ben büyük İndirimi beklemeyi her zaman tercih etmişimdir :D Essence standı yine oldukça boştu almaya değer ürün bırakmamışlar :)


Orta reyonda ilgimi çeken şey bu cici oldu :) 

nivea besleyici el bakım kremi..Yanında en sevdiğim çilekli dudak kremi hediyeli..
El kremine soğuyan havalarda ihtiyaç fazla oluyor ve ben niveanın el kremlerini beğeniyorum.. 10 tl fiyatı görünce hemen bir tane stokladım :))


Sonra biraz yürüyüp kızılay watsonsa uğradım..


nihanperimakyaj.blogspot.com bloğunun sahibesi güzel insan beste nihan'ın tavsiyesiyle soyulan ve kırılan tırnaklarım için rimmel london 14 gün bakım ojesini sepete attım :) Umarım tırnaklarım onunki kadar sağlıklı görünmeye başlar :))Fiyatı 5.99
Sonra kasaya doğru ilerlerken bebak ürünleri ilgimi çekti :)

Makyaj temizleme sütü almayı düşünüyordum ama kalmamış ben de gülsüyu alayım bari dedim :D
Fiyatı 5 tl..


bir dahaki alışverişe dek hoşçakalın :))

8 Kasım 2013 Cuma

Burçlara göre MakyajBurçlara göre Makyaj


Burçlara göre Makyaj

BURÇLARA GÖRE MAKYAJ

  

Her kadın güzeldir. Kimilerine göre bakış açısı öne alınır kimlerine göre duygusal anlam bir adım öne çıkar. Ancak yaşamda bir gerçek vardır; erkekler gördüklerinden etkilenir, kadınlar ise duyduklarından… İşte bu nedenle kadınlar makyaj yapar, erkekler ise yalan söyler..!
İşte burada makyaj kavramı bir adım öne çıkıyor ve kadınların güzelliklerini taçlandırıyor. Ancak bazen makyaj kendi başına yeterli olmuyor, kimi zaman bir makyöz yada güzellik uzmanı kontrolünde yapılması gereken makyaj, bazı durumlarda ise daha farklı bir uzman görüşü istiyor. Son zamanlarda ise kadınlar hem makyaj hem saç hem de giyim stillerini burçlarına göre şekillendiriyor. Son moda trendlerden biri de bu…
Burada sizlere burcunuzun size fısıldadığı makyaj önerilerini tek tek ele alarak veriyoruz; İşte Burçların makyaj stilleri…
Makyaj ve güzellik konusunda uzman kişiler genelde kadınlara kişilikleri,yüz tipleri ve bulundukları ortama göre makyaj uygulamalarını öneriyorlar. İşte bu sebeple toprak, hava, ateş ve su gruplarından yola çıkılarak uygulanan makyaj stillerinden biri de sizin için…
ATEŞ GRUBU İDDALI…makyaj4
Koç, Aslan ve Yay bu grubun temsilcileri. Ateş grubu kadınları, dikkat çekmeyi ve çekiciliklerini ön plana çıkarmayı seviyorlar. Farkedilmek en büyük tutkuları. Makyajlarında da dikkat çekici çizgileri ve renkleri kullanmaları gerekiyor. Ateş grubu kadınlarının rengi kırmızı ve siyah. Gözlerde siyah far ve kalem kullanmaları öneriliyor. Eye-liner, göz makyajının vazgeçilmez ürünü. Gölgelemelerde beyaz farlar çok işlerine yarıyor. Rujda ve allıkta kırmızı tonları tercih ederlerse, içlerindeki dikkat çekme isteğini tatmin edebilirler.
SU GRUBU SEZGİSEL…
Yengeç, Akrep ve Balık bu grubun burçları. Grubun rengi yeşil. Sezgilerin ve içgüdülerin temsilcisi su grubu, yeşilin her tonunu kullanabiliyor. Özellikle nil yeşili kullandıklarında daha gizemli mesajlar verebilirler. Göz makyajında vazgeçemeyecekleri, kahverengi kalemler ve beyaz farlarla yapılmış gölgeler. Çocuksu tenlerine şeftali rengi allık kullanmaları gerekiyor. Ruj seçiminde ise pembenin bütün tonları uygundur, ayrıca oranj su grubu kadınlarının kullanması gereken renkler arasında yer alır.
HAVA GRUBU BAĞIMSIZ…
Hava grubunun burçları olan İkizler, Terazi ve Kova, özgürlüğün ve bağımsızlığın temsilcileri. Hava grubu kadınlarının rengi mavi ve pembe. Gözlerde maviden laciverte kadar her tonu rahatlıkla kullanabiliyorlar. Yanaklarda ise pembe allık ciltlerine ışıltı katıyor. Ruj seçiminde de yine pembe ve tonları ağırlık kazanıyor.
TOPRAK GRUBU SAKİN
Toprak grubu kadınları sakin ve evcimen tabiyatlı. Boğa, Başak ve Oğlak bu gruptan. Abartıyı sevmiyor ve sadeliği tercih ediyorlar. Makyajda da sade ve göze çarpmayan renkleri uygulamaları gerekiyor. Kahverengi, toprak grubunun rengi. Yüzün her kısmında kahverengiyi rahatlıkla kullanabilirler. Farlar, allıklar, rujlar hep bu rengin hakimiyetinde. Pastel tonlardan seçecekleri makyaj malzemeleri kullanmaları öneriliyor. Açık tenliler, şeftali tonlarını da makyajlarında uygulayabiliyorlar.

Şimdi burçları tek tek ele alalım ve hangi burcun kadınına hangi renk yakışır bakalım:


KOÇ BURCU KADINIkirmizi-burc
Hayattan zevk almayı seven, sosyal, idealist Koç kadını makyajda sade ama çarpıcı olmayı sever. Göz ve dudaklarına dikkat çekmeyi seven Koç kadını makyajda da dikkat çekici renkleri kullanmalıdır. Gözlerde siyah far ve kalem kullanmaları önerilirken, rujda uğurlu rengi ateş kırmızısı tonlarındaki iddialı bir kırmızı tonunu tercih etmelidir.
Makyaj önerileri:
1-Dudaklar için karmen kırmızısı ve sicilya kırmızısını tercih etmelidirler. Fuşya ve pembe tonları da yaz aylarında onlara yakışır.
2-Kırmızı, mercan rengi, mor ve eflatun tonlarıyla gözkapaklarına gölgeleme yapmalıdırlar. 


BOĞA BURCU KADINI
Güzel ve kadınsı olan, aynı zamanda bunun da bilincinde olan Boğa burcu kadını makyaj yapmayı, güzel kokmayı, bakımlı olmayı ve alımlı görünmeyi sever. Uğurlu taşı zümrüt renginde bir kalem ya da far ile göz makyajı yapabileceği gibi, mavi tonlarındaki göz makyajının da yakışacağı Boğa kadını, dudaklarında ise pastel tonlardaki rujları tercih etmelidir.
Makyaj önerileri: 
1-Somon, pembe ve bej tonları boğa kadınlarına çok yakışır.
2-Pastel tonları kullanıp kendi yüz güzelliklerini ortaya çıkarmalıdırlar.
3-Dudaklarında ise uçuk pembe ve doğal renkleri tercih etmelidirler


makyaj1İKİZLER BURCU KADINI
Neşeli olan, bağımsızlık ve değişiklikten hoşlanan İkizler kadını, makyajda yeni şeyleri denemeyi sever. İkizler kadınının enerjisini ortaya çıkaracak olan ve uğurlu renkleri olan beyaz ve mavi tonlarındaki bir göz makyaj stili bu burç kadını için idealdir. Zıtlık yaratması açısından öncelikle göz kapaklarının üst kısmına beyaz far, orta kısımdan dış kısma doğru ise mavi kalem ya da far kullanılması önerilmektedir. Makyaj uzmanları, mavi göz makyajı yapan İkizler kadınının mavi maskara ile çok daha büyüleyici bakışlara sahip olacağını belirtiyor.


Makyaj önerileri:
1- Somon ve bej renginin karışımıyla yapılan makyaj ikizlere çok yakışır.
2- Pembe ve gül kurusu tonları dudak makyajında idealdir.


YENGEÇ BURCU KADINI
Gülmeyi seven, sempatik ve çoğu zaman çocuksu ve melankolik bir havası olan Yengeç kadını, aynı zamanda çok duygusal ve romantiktir. Makyaj uzmanları, romantik Yengeç kadınlarının göz makyajında beyaz ve gümüş rengi farları kullanmasını öneriyor. Ayın etkisindeki Yengeç kadınının Ay’ın ışığını ve romantizmini bakışlarına yansıtması için bu renkler özellikle önerilmektedir. Çocuksu tenlerine şeftali rengi allık kullanarak çok daha masum bir görüntüye kavuşabilecekleri de belirtilirken, ruj tercihlerini ise pembe tonlarında yapmaları gerektiğinin altı çiziliyor…
Makyaj önerileri:
1-Göz kapaklarında mavi tonları kullanmak yengeç kadınına yakışır.
2-Dudaklarında ise tercihlerini pembe, somon ve mercan renklerinden yana kullanmalıdırlar.


ASLAN BURCU KADINImakyaj6
Aslan kadını güzelliği, kendine güveni, asil ve güçlü tavırları ile hemen fark edilir. Çok parlak bir gülüşe ve hoş sohbete sahip olan Aslan kadını aynı zamanda lüksü ve ihtişamı da sever. Girdiği her ortamda kendini fark ettirmeyi seven Aslan kadınına, uğurlu rengi ve ihtişamın sembolü altın ve sarı tonlarındaki makyaj öneriliyor. Altın rengindeki bir far ile göz makyajını yapabileceği gibi, altın simli makyaj ürünleri ile de makyajında çarpıcı vuruşlar yapabilir.
Makyaj önerileri:
1-Dudaklarında kahverengi tonlarını kullanmalıdırlar.
2-Far rengi ve fondötende ise tercihlerini kahverenginin sıcak tonları ve altın sarısından yana kullanmalıdırlar. 


BAŞAK BURCU KADINI
Sadeliği seven, abartıyı sevmeyen detaycı Başak kadınının, makyajda da sade renkleri uygulaması öneriliyor. Toprak ve koyu yeşil tonlarındaki göz makyajının önerildiği bu burç kadını, yanaklarda doğal tonlarda allık, dudaklarda da yine doğal tonlarda ruj ve lipgloss kullanmalıdır.
Makyaj önerileri:
1-Kahverengi, yeşil ve bej tonları başak kadınının göz makyajında kullanması gereken renklerdir.
2-Kestane tonları, kahverengi ve toprak renkleri başak kadınının dudaklarına çok yakışır.


makyaj7
Makyaj uzmanları, yaşam dolu, uyumlu, hassas, tavır ve hareketleri ile zarif olan Terazi kadınına gri ve şampanya tonlarını yakıştırıyor. Aşk dolu, davetkar bakışlarıyla ilgi çekmeyi iyi bilen Terazi kadını için Eyeliner göz makyajının vazgeçilmezidir. Eyeliner ile iyice keskinlik kazanacak gözler ile bakışlar daha da etkili oluyor. Keratin içeren ve kirpik köklerini besleyen bir eyeliner tam Terazi kadınına göre! Terazi kadınına, gece makyajında ise siyah ve füme renklerini kullanması öneriliyor.
Makyaj önerileri:
1-Gri ve şampanya tonları terazi kadınına yakışır.
2-Gece makyajında siyah ve füme rengini kullanmalıdır.
3-Dudaklarına çikolata tonlarını uygulamalıdır.


AKREP BURCU KADINI
Cazibeli, gururlu ve ateşli Akrep kadınına en çok kendi uğurlu renkleri de olan siyah ve kırmızı yakışmaktadır. Özellikle bakışlarını konuşturmasını iyi bilen Akrep kadını, kullanacağı siyah far ve kalem ile gözlerini daha da belirginleştirecek ve bakışlarının ifadesini güçlendirecektir. Bu burç kadınına aynı zamanda yeşil ve mavi gibi su tonları da yakışmaktadır. Yeşilin her tonunu kullanabilen Akrep kadını, Nil yeşili rengi ile bakışlarıyla daha gizemli mesajlar verebilir.
Makyaj önerileri:
1-Göz makyajında yeşil ve kahve tonlarını kullanmalıdırlar.
2- Dudak makyajında ise bakır ve çikolata ve kahve tonları idealdir


YAY BURCU KADINImakyaj3
Hayatı seven, serüvenci, güler yüzlü Yay kadını, kendinden emin tavırlarıyla hem zarif ve şık hem de çekicidir. Siyah veya koyu kahverengi göz kalemi ile gözlerinizin çevresini belirlemesi önerilen Yay kadınına, Makyaj uzmanları, dudaklarda bakır ve kahve tonlarındaki rujları önermektedir.
Makyaj önerileri:
1-Yay kadınlarının dudaklarına karmen kırmızısı, bordo ve parlak kırmızı çok yakışır.
2-Göz makyajlarında deniz mavisi, lacivert gibi mavi tonlarını tercih etmelidirler.
3-Cilt içinse şampanya tonlarını baz rengi olarak kullanmalıdırlar.


OĞLAK BURCU KADINI
Hırslı, neşeli ve çekici Oğlak kadınına, makyaj uzmanları, kahverengi veya mor renkteki farları öneriyor. Kahve ve morun farklı tonlarının birleştirildiği seçenekler Oğlak kadınının tercihi olacaktır. Far kullanmayı sevmeyen Oğlak kadınları yine bu tonlardaki göz kalemlerinden biri ile de makyajlarını belirgin hale getirebilirler.
Makyaj önerileri:
1- Kahverengi ve lavanta rengi göz farı oğlaklara yakışır.
2- Dudaklarda bakır tonları ve kiremit rengi rujlar kullanılmalıdır.


pembe-burcKOVA BURCU KADINI

Özgürlüğüne düşkün, zeki ve yaratıcı Kova Kadını Uranüs’ün etkisindedir ve bu etki nedeniyle de herkesten farklı görünmek ve bunun da başkaları tarafından fark edilmesini ister. Gözlerde maviden laciverte kadar olan mavi tonlarını kullanması önerilen Kova kadını, yanaklarda ise pembe allık ile cildine hafif bir ışıltı katmalıdır. Makyaj uzmanlarına göre ise ruj seçiminde de yine pembe tonlarına ağırlık vermesi en doğrusudur…
Makyaj önerileri:
1-Pembe ve lila tonlarıyla yapılan göz makyajları kova kadınına yakışır.
2-Göz makyajında olduğu gibi dudaklarında da lila ve pembe tonlarını tercih etmelidirler.


BALIK BURCU KADINI
Hassas ve hayalperest Balık burcu kadını, oval, narin ve elmacık kemikleri belirgin bir yüze sahiptir. Bu burcun kadınına yumuşak tarzda bir makyaj tavsiye edilmektedir. Makyaj uzmanları, duygusal Balık kadınının bakışlarındaki melankoliyi kahve tonlarındaki far ve kalem ile yumuşak bir şekilde belirginleştirmesini önermektedirler. Açık ve sıcak bir kahve tonundaki allığın da bu burç kadınına uygun olacağını belirten uzmanlar, dudaklarda şeftali tonlarındaki ruj ve lipgloss ile sade bir görüntü yakalamalarını önermekteler…
makyaj8
Makyaj önerileri:
1-Mor, denizci mavisi ve su yeşili, su grubundan olan balıklara çok yakışır.
2-Dudaklarda pembe ve bej tonları kullanılmalıdır.

*astroanaliz.com dan alıntıdır

7 Kasım 2013 Perşembe

Down Under's Naturals Onarıcı Sıvı Saç Kremi

merhabalar :) bugün konuğumuz Down Under's  Naturals Onarıcı Sıvı Saç Kremi


Saç yapım oldukça gür ve dalgalı.. Haliyle duştan sonra saçlarımı kurutunca bildiğiniz bonus kart reklam karakterine dönüşüyorum :D Daha önce Gliss in sıvı saç spreylerini kullandım işe yaradı mı derseniz eh işte :)
Ürünü benim gibi gür saçlı bir arkadaşın tavsiyesiyle Rossmann gezisi sırasında aldım..
Ürünün kullanımına gelirsek nemli saçınıza uygulayıp ardından saçınıza istediğiniz şekli veriyorsunuz ..

İşlevlerini sıralarsak ;
-Saçların kolay taranmasını sağlıyor,
-Saçlara parlaklık ve yumuşaklık veriyor.. bu yüzden kuru saçıma da sıkıyorum
-Kokusu ilk sıkınca biraz ağır gelse de belli bir süre sonra hafifliyor..Meyve kokusu gibi bir kokuya sahip (elma kivi arası )
-Provitamin B5 içeriyor bu nedenle de kurumuş saçları yumuşatıp onarıyor saç uçlarının çatallaşmasını engelliyor
-Fiyatı gayet uygun 200 ml 


-içeriğinde paraben olmaması da ayrı bir artı..

Saçlarınız kabarıyorsa ürünü şiddetle tavsiye ederim..şunu da unutmamak lazım ki saç diplerine çok yaklaşmadan ürünü uygulamalıyız :)

İçinizde ürünü kullananlar var mı :)) Yorumlarınızı bekliyorum :)


Sevgiler :*

Oriflame Kasım ayı kayıt Kampanyası


Arkadaşlarınızı Oriflame’in Güzellik Dünyasına Davet Edin!

Demi Moore Koleksiyonu’nun eşsiz ürünlerini kaçırmayın!


  1. Kasım’da Hoşgeldiniz Programı 1. adımına giren ilk 2 Yeni Kaydınız için Power Red Makyaj Paleti HEDİYE!
  2. Kasım’da Hoşgeldiniz Programı 1. adımına giren ilk 2 Yeni Kaydınızdan Sonraki Her Yeni Kaydınız için Love Potion EdP HEDİYE!
  3. Kasım’da kayıt olan ve Hoşgeldiniz Programı 3. adımına giren 3 Yeni Kaydınız için Power Red Seyahat Çantası HEDİYE!

30 KASIM'A KADAR KAYIT ÜCRETİ SADECE 1 TL!
DEMI MOORE KOLEKSİYONU'NUN EŞSİZ ÜRÜNLERİNİ KAÇIRMAYIN!

ADIM
 
1
 
Kasım’da Hoşgeldiniz Programı 1. adımına giren ilk 2 Yeni Kaydınız için Power Red Makyaj PaletiHEDİYE!
Step1
DEĞERİ
99TL
Power Red Makyaj Paleti; 10 Ruj, 15 Göz Farı, 3 Allık, 3 Aplikatör, Fermuarlı Cep ve Büyük Makyaj Aynası içermektedir.
 
ADIM
 
2
 
Kasım’da Hoşgeldiniz Programı 1. adımına giren ilk 2 Yeni Kaydınızdan Sonraki Her Yeni Kaydınız için Love Potion EdPHEDİYE!
Step2
DEĞERİ
69,90TL
Love Potion EdP: Zencefil, kakao tomurcukları ve çikolata notalarının cezbedici oryantal birlikteliği ile heyecanı teninizde yaşayın. 50 ml
 
ADIM
 
3
 
Kasım’da kayıt olan ve Hoşgeldiniz Programı 3. adımına giren 3 Yeni Kaydınız için Power Red Seyahat Çantası HEDİYE! 
Step3
DEĞERİ
119TL
Power Red Seyahat Çantası
Ölçüsü: 45,5 x 17,5 x 31,5 cm.

KAYIT KAMPANYASI KOŞULLARI:
• Kampanya, 1 – 30 Kasım (saat 22:00) tarihleri arasında geçerlidir.
• Sponsorlar, Hoşgeldiniz Programı 1. Adımına katılan (Kasım Katalog döneminde kayıt olup Kasım Katalog döneminde toplam 100BP sipariş veren) İlk iki Yeni Kayıtları için Power Red Makyaj Paleti ve daha sonra yapacakları her Yeni Kayıtları için Love Potion EdP hediyesi kazanacaklardır. Sponsorlar; Kasım’da kayıt olan ve Hoşgeldiniz Programı 3. Adımına giren 3 Yeni Kayıtları için Power Red Seyahat Çantası kazanacaklardır.
• Sponsorların hediye kazanabilmesi için Kasım Katalog döneminde kişisel 100BP sipariş vermesi ve hem Yeni Kayıtlarının hem de kendilerinin tüm faturalarını fatura tarihinden itibaren en geç 21 gün içinde ödemiş olması gereklidir.
• Sponsorların Power Red Makyaj Paleti ve Love Potion EdP hediyeleri Ocak Katalog döneminde verecekleri ilk BP’li siparişlerine; Power Red Seyahat Çantası hediyesi Mart Katalog Döneminde verecekleri ilk Bp li siparişlerine eklenecektir.
• Kasım Katalog dönemi Yeni Kayıtlarının 30 TL yerine 1TL kayıt ücreti fırsatından yararlanabilmesi için 30 Kasım saat 22:00’a kadar BP’li sipariş vermesi gerekmektedir.

5 Kasım 2013 Salı

Doğal Cilt Maskesi Tarifleri

merhabalar :))

Iste size bebek gibi bir yuze sahip olmanin yollari. Evde kolayca bulabileceginiz malzemelerle hazirlayabilecegini z bu karisimlari deneyerek farki gorebilirsiniz. 

Yüz için nemlendirici maske

Malzemeler: Yumurta sarisi + sut 
Hazirlanisi: Bir kapta yumurta sarisi ve bir kasIk sutu karistirin. Bu karisimi yuzunuze yayin, uzerini ince bir bezle orterek on bes dakika bekleyin. Ardindan kagit mendille silerek temizleyin. Daha sonra sirasiyla, ilik ve soguk suyla yuzunuzu yikayin. 
Ne ise yariyor: Kuru ve nemsiz bir cildiniz varsa bu maske sizin icin birebir. Icinde bulunan yumurta sarisi cildinizi beslerken, sut nemlendirecek, yumusaklik verecek ve sIkilastiracak. 
Ne zaman kullanmali: Bu maskeyi haftada bir kez uygulamak yeterli. 


Siyah Noktalara Son
Malzemeler: Limon suyu + yogurt 
Hazirlanisi: Bir kase yogurda bir limonun suyunu karistirin. Bu karisimi, gozlerinize gelmemesine dikkat ederek yuzunuze yayin ve 15 dakika bekleyin. Yuzunuzde kuruyan maskeyi ilik suyla yikayarak cikarin. 
Ne ise yariyor: Limon suyu cildi dezenfekte eder, sivilceleri kurutur ve siyah noktalarin kaybolmasina yardimci olur. Yogurt ise cildi besler, nemlendirir ve yag miktarini dengeler. 
Ne zaman kullanmali: Bu maske haftada bir kez uygulanabilir. 


Sivilceler icin karnibahar 

Malzemeler: Karnibahar + Zeytinyagi 
Hazirlanisi: Sekiz adet karnibahar yapragini iki kasIk zeytinyagi ile beraber mikserden gecirin. Karisimi, problemli bolgeler uzerinde daha yogun olacak sekilde yuzunuze yayin, on dakika bekleyin ve yuzunu ilik suyla temizleyin. 
Ne ise yariyor: Karnibahar yapraklarinin temizleyici fonksiyonu vardir. 
Ne zaman kullanilmali: Haftada bir ya da iki kez. 


Kırışıklara Karşı Maske

Malzemeler: Kaymak + Elma 
Hazirlanisi: Bu maskeyi hazirlamak icin soyulmus bir elma ve uc kasIk kaymagi mikserle bir kac dakika karistirmaniz yeterli. Karisimi cildinize yaydiktan sonra temiz bir bezle yuzunuzu kapatin. YaklasIk on dakika bekledikten sonra maskeyi silin ve yuzunuzu ilik suyla temizleyin. 
Ne ise yariyor: Kaymak cildi yumusatir, nemlendirir ve cilde elastikiyet kazandirir. KirisIklara karsi da etkilidir. Elma ise cildin diri kalmasi icin onemli etken. 
Ne zaman kullanmali: Haftada bir kez. 


Yağlı ciltler için

Malzemeler: Bal + sut + limon suyu 
Hazırlanışı: Bir fincan icinde bir kasIk bali, bir kasIk limon suyunu ve kivamin koyulugunu bozmayacak miktarda sutu karistirin. Karisimi yuzunuze ve boynunuza yayin ve hafifce kuruyana kadar bekleyin. Maskeyi nemli bir sunger yardimiyla silerek temizleyin. 
Ne ise yariyor: Bal cildi yumusatir ve limon suyunda bulunan aktif maddelerin daha iyi emilmesini saglar. Bu maddeler de cildin yag salgisini dengeler, fazla yag salgisi sonucu olusabilecek sivilceleri onler. 
Ne zaman kullanılmalı: Ihtiyaca gore 10 - 15 gunde bir tekrar
layabilirsiniz.

4 Kasım 2013 Pazartesi

Rival De Loop Krem Allık 01 Soft Apricot

merhabalar :) Bugünkü konuğumuz Rossmann Mağazalarında satılan Rival De Loopdan krem allık..

Şeftali ton allığa bayılan biri olarak fiyatını da uygun görüp aldığım bu allık yüze uygulandığında varla yok arasında doğal bir görünüm elde etmenizi sağlıyor..Ama kalıcılığı gerçekten çok az.. tek başına uyguladığınızda birkaç saat sonra yok olup gidiyor..


 O nedenle daha çok diğer uyguladığım şeftali tonundaki allıkları sabitlemek amaçlı kullandığım bir ürün oldu allıktan çok :)


işte uygulandığındaki görünüşü..

rival de loop un diğer ürünlerini de merak ediyorum yakın zamanda bir kaç ürününü alıp denemeyi plalıyorum :))

Eğer almayı düşünürseniz allığın fiyatı 5 tl..bir kaç renk seçeneği daha mevcut :)


esen kalın :)3 Kasım 2013 Pazar

Flormar İndiriminden Ganimetler

merhabalar...

Flormar gerçekten dev bir indirime imza atmış :))Ligths Of  Flowers serisi ürünlerinde %80 indirime giden Flormar hafta sonuna damgasını vurdu diyebiliriz :)) Serinin uygun fiyatlı ve paraben içermiyor olması biz kozmetik severlerin ayrıca sempatisini kazanıyor :))
Cumartesi ve pazar günleri olmak üzere 2 gün üst üste aradığım ürünleri bulmak için Ankara çevresinde 3 flormar gezdim ve sonunda buldum :DNeler aldığıma bir göz atalım ..
-Lights Of Flowers All Over Powder no 01
-Lights Of Flowers All Over Powder no 02
-Lights Of Flowers Precious Ruj no 36
-Lights Of Flowers Precious Ruj no 33
Sağ taraftaki Lights Of Flowers All Over Powder no 02
Sol taraftaki Lights Of Flowers All Over Powder no 01


sol taraftaki güzel pembe  Lights Of Flowers Precious Ruj no 36
sağ taraftaki nude Lights Of Flowers Precious Ruj no 33


Aslında göz farlarında  da gözüm kaldı ama istediğim renkler kalmamıştı maalesef :/


Fiyatlara gelince pudra 6.90, göz farları 4.50, rujlar 3.50 TL.

İndirimdeki diğer ürünler listesi ise şöyle :))Sitede stoklar bitmiş en yakın flormar mağazına 30 Kasıma kadar uğrarsanız belki kalan ürünlerden faydalanırsınız :))

Sevgiler :*

.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...