5 Mart 2015 Perşembe

Saf Vegan Saç Bakım Markası Live Clean Ürünleri Mart Ayı Boyunca Watsons Mağazalarında İndirimde!

Saf Vegan Saç Bakım Markası Live Clean Ürünleri Mart Ayı Boyunca Watsons Mağazalarında İndirimde!

Hayvanlar üzerinde test edilmeyen ve Sülfat, Paraben, DEA ve Fosfat gibi insana ve doğaya zarar veren bir çok kimyasaldan kaçınarak geliştirilen Saf Vegan formülasyona sahip %98 bitkisel içerikli saç bakımı sunan Live Clean ürünleri Mart ayı boyunca Watsons mağazalarında 2. %50 indirimli!


Live Clean’i sosyal medyada takip etmek için :
Facebook ve instagram
/livecleantr
#livecleantr

WATSONS İLE KAHRAMANINI DÜNYAYA DUYUR…

WATSONS İLE KAHRAMANINI DÜNYAYA DUYUR…


Kadınlar...cesaretleri, inançları, sevgileri, yardımseverlikleri, azimleri, hep güç vermeleri, en ihtiyaç duyduğumuz anda yanımızda olmaları, bizlere aydınlık olmaları...ve daha pek çok nedenle onlar bizim kahramanlarımız.
Watsons; Dünya Kadınlar Günüiçin farklı bir sosyal medya projesine imza attı.

Kadınlar Günüözeluygulamasına watsons.com.tr/bizimkahramanlarimizadresinden ulaşabilirsiniz. #BenimKahramanım etiketiyle kahramanınızın fotoğrafını siteye yükleyebilir ve tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. İstersenizyüklediğiniz fotoğrafı ve yazılan mesajları indirebilir ya da sosyal medya üzerinden paylaşarak kahramanınızı mutlu edebilirsiniz.
Watsons'ta her zaman daha fazlası var...


4 Mart 2015 Çarşamba

Avon Naturals Şeftali ve Pamuk Tohumu Özlü Çok Amaçlı Balm


Herkese merhaba =)

Bugün konuğum Avondan Şeftali ve Pamuk özü içeren çok amaçlı balm..

Avon Naturals Şeftali ve Pamuk Tohumu Özlü Balm  balmumu içeren bir içeriğe sahip..


 Kendisi çok amaçlı bir ürün. Cildinizin kuruyan ve nemlendirilmeye ihtiyacı olan bütün bölgelerine sürebilirsiniz. Dudaklar, eller, dirsekler gibi bölgelerde nemlendirme etkisi güzel. Şeftali ve pamuk tohumu özleri cilde nem ve yumuşaklığını geri  kazandırıyor.
Özellikle kışın aşırı kuruyan bir cilde sahip olduğum için, el, dirsek ve dudaklarım için kış boyunca bu tarz ürünleri sıklıkla kullanıyorum.

Gerçekten çok güzel kokuyor. Buram buram şeftali =) Özellikle gece yatarken sürüldüğünde sabah daha yumuşak dudaklara ve daha nemli bir cilde sahip olarak uyanıyorsunuz =)


Genel olarak beğendiğim bir ürün oldu. Ama daimi favorim tender care =)

Fiyat olarak da oldukça uygun =)

Sizin favori çok amaçlı balmınız hangisi ?

Bir sonraki posta kadar esen kalın =)
Seda
xoxo

2 Mart 2015 Pazartesi

Revlon şimdi Türkiye'de, sadece Watsons mağazalarında!

DÜNYACA ÜNLÜ KOZMETİK MARKASI REVLON; WATSONS İLE ŞİMDİ TÜRKİYE’DE!

Güzellik denince ilk akla gelen, Amerika’nın efsane markalarından Revlon; Watsons mağazalarında sevenleriyle buluşuyor.1932 yılından beri kaliteden ödün vermeyen ürünleri ve eşsiz renklere sahip koleksiyonlarıyla,kadınların güzelliğine güzellik katan dünyaca ünlü kozmetik markası Revlon; dudak, yüz,  göz ve tırnak ürün gruplarında pek çok çeşitle şimdi ve sadece Watsons Mağazalarında!


Dünyanın en büyük uluslararası güzellik ve kişisel bakım perakendecisi A.S. Watson Group’un bir üyesi olan Watsons Türkiye, yeni ürünleri ve mağazaları ile ülke çapında büyümesini her geçen gün artırarak müşterilerine daha iyi hizmet için çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Watsons’ta her zaman daha fazlası var..

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...