1 Aralık 2014 Pazartesi

Urban Care Yeni Yıl YarışmasıURBAN Care  bir yeni yıl yarışması düzenliyor. Keyifli ve basit bir yapısı olan yarışmada sizin yeni yıl stilinizi yansıtacak görsellerle (kendi görselleriniz olmak zorunda değil internetten bulduğunuz yada çıkmış olduğunuz fotoğraflardan da oluşturabileceğiniz görselde çanta, ayakkabı, ruj, oje, elbise vs.) oluşturacağınız kolajda mutlaka bir saç şekline yer vermeniz gerekiyor sonrasında URBAN Care Türkiye Instagram sayfasını beğenerek #urbancare ve #styleyou hash taglerimizle paylaşıyorsunuz.

100tl değerinde hediye çeki ve URBAN Care’den sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalıyorsunuz.

Bence katılmakta fayda var :)) *basın bültenidir

30 Kasım 2014 Pazar

Kasım 2014 Bitenler -Çöpe Gidenler

Herkese selammm =)
Kasım ayının son gününde  bitenler-çöpe gidenler yazısı ile birlikteyiz :))


İlk sıraya bakalım hep birlikte..

1-Oriflame Feet Up Ayak Kremi ;Oriflame ayak kremleri konusunda başarılı. Bittikçe aldığım bir ürün olur kendisi =) Ferah kokusu çok hoş =)

2-Vichy Termal Su ;Termal su ile geç tanışsam da vazgeçilmezlerim arasına girmeyi başardı gerçekten.
Vichy termal su güzeldi ama evde bir sürü termal su var onlara şans vermeyi düşünüyorum =)İleride yeniden alabilirim =)
3-Avene Misel Su ;Yok cicim biz seninle hiç anlaşamadık.Buram buram parfüm kokuyorsun.On edenle seni fırça temizliğinde kullanıp değerlendirdim =)
4-Oriflame Yüz Yıkama Jeli ;Yine mis kokulu bir yüz temizleme jeli severek kullandım ve bitti. İleride yeniden alabilirim..

5-Fresh'n Soft Makyaj Temizleme Mendili ;Böyle ürünlere çok ön yargılıyımdır hiç kullanmayı sevmem ama tabularımı yıktıran Fresh'n Soft makyaj temizleme mendiline bayıldım ! Kesinlikle yeniden alırım..


6-Nivea Canlandırıcı Tonik ;Bitenlerde onu görmeye alıştınız :D Ama bir süre kendisiyle vedalaşıyorum daha temiz içerikli toniklere yönelmek istiyorum =)

7-Oriflame Milk Honey El Losyonu ; Harika bir ürün daha..Bütün kış çatlayan eller için aranan mucizelerden.Bittikçe alıyorum .Mis gibi kokuyorr =)

8-Down Under Naturals Saç Spreyi:İkinci şişesini de bitirmiş bulunmaktayım =) Bir süre sonra ev stoğu tükenince alınacaklar arasında..


9-Oriflame  Isıya Karşı Koruyucu  Saç Kremi ; Durulanmayan nemli saça uygulunan bu ürünün pek başarılı bulmadım. Saçlarda bıraktığı yapış yapış his bir yana hiçbir koruyuculuğu yok bence.Bir daha alınmayacaklar arasında..

10-Gülşah Aseton:Her bitenler yazısında mutlaka bir aseton bulunur :)) Hoş kokulu iyi temizleyen bir aseton.

11-Oriflame BB Krem :Biri biter yedeği açılır çok sevdiğim bir ürün :) Yazısı için tıktık =)
12-Avon Colortrend Lipgloss:Bozulduğu ve yapış yapış olduğu için çöpe gidengilerden oldu :D


Kasım ayı bitenler böyleydi..

Ne diyoruz ?
Gelsin yeniler =)
Bir sonraki posta kadar sevgiyle kalın :)
Seda
xoxo

.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...