24 Ekim 2015 Cumartesi

Lapitak El ve Ayak Bakım Kremleri

Herkese selam.Bugün size etkinliğimde sponsor olarak  bulunan Lapitak markasının el ve ayak kremlerinden bahsedeceğim =)
Lapitak markasını senelerden beri annem severek kullanırdı ama ben ondan fırsat bulup kullanma fırsatına sahip olamadım=) :)


İlk olarak ayak kremini yorumlayalım ;

Oldukça yoğun yapılı hoş bir kokuya sahip bir krem.Yoğun yapısı nedeniyle az miktarda uygulamak bile yeterli oluyor.


Ben her gece yatmadan mutlaka ayağıma krem sürenlerdenim=)
Hele ki havalar soğumaya başlamışsa ve Ankarada yaşıyorsanız ayak bakımını ihmal etme gibi bir lüksünüz yok.Ankara ayazlarını bilen bilir =)Ahh Ankaara..

Lapitak Ayak Bakım Kremini de gece yatmadan uyguluyorum.Gerçi sadece gece değil her ihtiyaç duyduğumda uyguluyorum desem daha doğru olur.İçeriğindeki Allantoin ve gliserinle ayaktaki kurumuş ve yıpranmış bölgeleri onarmayı vaad ediyor.Aynı zamanda E vitamini de içeriyor.
Peki performansı nasıl?

Şu ana kadar kullandığım ayak kremleri arasında en iyi performansa sahip olduğunu söyleyebilirim.Yazları kullanımı biraz daha zor çünkü krem yağlı bir krem.Ama kışları kesinlikle hiç şikayet etmeden kullanacağınızı düşünüyorum =)Hem de birçok kreme nazaran daha uygun fiyatlı bu da benim için bir artı.


El kremine gelirsek;


Lapitak El Kremi;yine Allantoin ,E vitamini ve Gliserin ile desteklenmiş bir içeriğe sahip.
Ben yağlı his bırakan kremlere karşı hep bir ön yargı beslerim ama bu krem gerçekten beni kendine bağladı.Yağlı his bırakması hiç umrumda olmadı.

Uyguladığınız andan itibaren elleriniz yumuşacık,ipeksi bir görünüme kavuşuyor.Tırnak etlerini ve tırnakları bile beslediğini hissediyorsunuz.
Yağlı bir krem ama emilimi oldukça hızlı, birkaç dakika sonra yağlı histen eser kalmıyor.Çok hoş bir kokuya sahip ayak kremi gibi.Havalar iyice soğuduğu zaman en büyük kurtarıcım kesinlikle bu krem olacak el bakımımda =)


Her iki kremi de başarılı bulduğumu söylemeliyim.
Sizler lapitak ürünlerini seviyor musunuz ?
Bir sonraki posta kadar sevgiyle kalın..
Seda
xoxo

4 yorum:

 1. Lapitak yıllardır kullandığım tek ayak kremi, harika bir ürün

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet çok beğendim benim de vazgeçilmezlerim arasına girdi bile =)))

   Sil
 2. Ayak kremine muhakkak bir şans vereceğim madem bu kadar iyi :)

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için çok değerli :)) Yorumlarınızı eksik etmeyin lüften ^_^

.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...