14 Haziran 2016 Salı

Göz Çevresi Kremi Kullanımının Önemi


İnsanız, hepimiz ölümlü canlılarız.  

O yüzden hepimiz beğenilmek, sevilmek, önemsenmek istiyoruz.   Bunun için ise giyimimize, kuşamımıza son derece özen gösteriyoruz. Zira günümüz bir gösteri dönemi ve dış görünüm de oldukça önemli. 
İlla çok pahalı ya da markalı olmasa da kendi tarzımızı yaratarak çok tarz sahibi olmamız mümkün. 

Bunun yanında cilt bakımını da ihmal etmemek gerekiyor ve zaman akıp gidiyor. Geçen zaman içinde de yıllar ve yaşadıklarımız ellerimize, yüzümüze, cildimize, gözlerimize yansıyor. Bunlar her ne kadar bizi var eden anlamlı değerler olsa da çağın gereklilikleri içinde yine de kendimizi psikolojik olarak da güçlü hissedebilmek adına temel cilt bakımını ihmal etmemiz gerekiyor.

O yüzden hücrelerin kendisini yenilemeyi tamamladığı andan itibaren ki o yirmili yaşların son çeyreğine denk geliyor doğru kozmetik ürünlerini kullanmamız elzem.

Özellikle bu yazıda göz ve göz çevresine değinmek istiyoruz. Göz çevresi nelerden etkileniyor sorusuna verilebilecek olan yanıtlar şunlar:
 • Zaman: Geçen yıllar göz ve çevresinde izlerini ortaya koyuyor
 • Uykusuzluk: Göze her anlamda zarar veren en önemli faktörlerden birisi ve az ve/veya kalitesiz uyku hemen kendini belli ediyor
 • Alkol, sigara:  Sigara ve alkol tüketen biri ile tüketmeyen iki insanın göz ve göz çevresine bakın inanın farkı açık ara hissedeceksiniz.
 • Çevresel koşullar:  Kirli hava, rüzgar, yağmur gibi durumlar da olumsuz etkileyen faktörler
Etkileşimler böyle peki yaz izleri neler derseniz gelin onlara da bakalım
 • Kırışıklık: Cildin diğer yerlerin de olduğu gibi göz çevresinde de zamana bağlı kırışıklıklar kaçınılmaz
 • Morluklar: Uykusuzluk, fazla alkol, sigara tüketimi gibi faktörler de göz çevresinde hemen kendini belli eden durumlar
 • Sıkılık Kaybı: Birçok etken cildin diğer kısımlarına göre daha hassas bir bölge olan göz çevresinde sıkılık kayıplarına yol açıyor.

İşte tüm bunlardan yola çıkarak doğru ürünleri kullanmak ve göz çevresini ihmal etmemek gerekiyor.Bizim size burada önereceğimiz marka Darphin.

1958 yılında modanın tartışılmaz başkenti Paris’te Pierre Darphin tarafından geliştirilen bir marka.
Diğer kozmetik ürünlerden ayıran en temel farkı ise aromatik bitki esansları ile teknolojinin birleştirilmesi.
Firma ürünlerindeki çıkış noktasını biricik ve kusursuz bir cilt olarak tanımlıyor. Bu yüzden de kullanılan teknoloji de göz önüne alındığında ürün fiyatları ortalamanın üstünde.
Gelim markanın göz kremlerine. Burada iki ana ürün karşımıza çıkıyor. Darphin Göz Kremi deyince karşımıza çıkan ürünler şunlar.
 • Darphin Stimulskin Plus Divine Eye Cream 15 ml Göz Çevresi Krem 
 • Darphin Anti Fatigue Smoothing Eye Gel Yorgunluk Karşıtı Göz Bakım Kremi 


Bu ürünleri temel özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir:
 • Gözaltı morlukları ve şişliklerini giderir
 • Kırışıklıklar ile etkin biçimde savaşır
 • Sıkılık kayıplarını azaltır ve cildi daha elastik bir yapıya kavuşturmaya yardım eder
 • Yorgunluk ve göz çevresi kuruluk problemini gidermeye yardımcı olur
 • Göz çevresindeki renk tonunu eşitler

Tamamen dermatolojik testlerden geçen ürünlerin günde 2 defa masaj yaparak uygulanması yeterlidir. Sonrasında durulanmaz.
Darphin göz kremi ürünlerini ve markanın diğer cilt bakım ürünlerini narecza adresinden detaylı olarak inceleyebilir ve gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.

2 yorum:

Yorumlarınız benim için çok değerli :)) Yorumlarınızı eksik etmeyin lüften ^_^

.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...