18 Ekim 2015 Pazar

Ankara Pril Blogger Etkinliği Açelya Akkoyunla Sohbet =)

Herkese selam.


 Pril, Türkiye’nin hamarat hanımlarını arıyor. =))

Geçtiğimiz hafta çok güzel bir etkinlikteydim. Ankara Crowne Plaza'da gerçekleşen Pril lansmanında Marka yüzü Açelya Akkoyun'da bizimleydi.

Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul, İzmir, Kayseri ve Trabzon’un aralarında olduğu, ülkemizin değişik bölgelerinde belirlenen 7 farklı şehirde gerçekleşen etkinliğin Ankara ayağında öğle yemeğinde Ankaralı Bloggerlarla birlikteydik.
Pril, ziyaret ettiği şehirlerde birbirinden güzel sürprizler ve keyifli etkinlikler yapıyor. Aynı zamanda marka yüzü Açelya Akkoyun ile birlikte bu şehirlerde hanımlarla buluşan Pril, gerçekleştirdiği keyifli yarışmalar ile o şehrin en hamarat hanımlarını belirliyor. Pril daha sonra hamarat hanımları İstanbul’da buluşturacak ve içlerinden birine beyaz eşya seti hediye edecek. Hanımlar, bu heyecanlı serüveni, (@PrilTurkiye) resmi Instagram hesabından da takip edebiliyor.Oldukça keyifli geçen öğle yemeğinde Açelya Akkoyun ile sohbet etme şansı bulduk hepimiz =)Yemekten sonra Ankamall AVM önünde gerçekleşen yarışmaya bizler de katıldık =)Görselde de gördüğünüz üzere canla başla rakibimi yenmek için elimden geleni yaptım =)Çok eğlenceliydi gerçekten..

Evet rakibimi  yendim :))

 @PrilTurkiye resmi Instagram hesabın üzerinden de ödüllü bir yarışma gerçekleştiriyor. @PrilTurkiye Instagram hesabını takip edip, fotoğrafını #enhamaratbenim Hashtag’i ile @PrilTurkiye’yi mentionlayarak paylaşanlar, Pril’den sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalıyor.
    Instagram kullanıyorsanız bence yarışmaya katılmayı ihmal etmeyin =)

Eee ne diyoruz o zaman ?
Hamarat Hanımlar Prille ışıldar =))
#enhamaratbenim

Bu güzel gün için Pril'e ,Işıl hanıma, daveti için de Müge hanıma çok teşekkür ederim..
Bir sonraki posta kadar sevgiyle kalın..
Seda
xoxo

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli :)) Yorumlarınızı eksik etmeyin lüften ^_^

.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...