18 Haziran 2018 Pazartesi

Saç Dökülmesi Bölüm 1;Eeose Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

Herkese selam=)
Bugün konuğum kadın ya da erkek birçoğumuzun yaşadığı en can sıkıcı problemlerden birine yani saç dökülmesine yönelik bir ürün olan Eeose Saç Dökülmesine Karşı Şampuan .


EEOSE Saç Dökülmesine Karşı Şampuan, saç dökülmesine karşı özel olarak formüle edilen bitkisel kaynaklı PHYTOCOMPLEX (Nettle & Sage & Lavander Extract) içeriyor.


Saç dökülmesi erkeklerde 20 li yaşlarda başlıyor,daha ileriki yaşlarda ortalama her iki erkekten birinde görülüyor. Yoğunluğu ve dökülme şekli  farklılık gösterse de kadınlarda da sıkça rastlanan bir problem.
Tam bu noktada,  saç dökülmesini kontrol altına lamaya yardımcı olan ürünler devreye giriyor.Bu tarz ürünler düzenli kullanım sonrası performans göstermeye başlıyor.
Şampuanın kokusu çok hoş,saçları güzelce temizliyor ve kolay durulanıyor.Saçlarıma verdiği parlaklık,yumuşaklık çok hoşuma gitti.Saç dökülmesi problemime de son verdiğini içtenlikle söyleyebilirim.


Arkadaşlarım da saçlarımdaki canlılığı fark etmiş olacaklar ki son dönemde saçıma bakım yaptırdığımı düşünüyorlar =)


Eeose ürünleri bayi eczanelerde ve dermokozmetik satan sitelerde satışa sunuluyor.  

Eğer hem temiz içerikli hem de soruna karşı nokta atışı yapan bir şampuan arayışındaysanız memnun kalacağınız bir ürün olacaktır.Ben çok sevdim ve ikinci şişeyi satın aldım bile=)


Siz Eeose ürünleri ile tanıştınız mı?
Bir sonraki posta kadar sevgiyle kalın.
Seda


xoxo

1 yorum:

Yorumlarınız benim için çok değerli :)) Yorumlarınızı eksik etmeyin lüften ^_^

.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...