12 Mart 2016 Cumartesi

Seda İle 8 Mart 8 Blogger Etkinliği-Ankara Ramada Otel

Herkese selam.

Bir sessizliktir ki sürüyordu buralarda, yeni uğraşlar ,yeni heyecanlar vardı hayatımda..

2 aylık tempolu bir sürecin hakkından tam 3. kez gelebilmek ,yeni bebeğim #sedaile8mart8blogger etkinliğini büyütmekle uğraşıyordum sessizliğimi soranlara.. =)

8 Mart temalı olması sebebiyle, o kadar anlamlıydı ki bu etkinlik benim için,  6 Mart  Pazar günü konsept etkinliğimde Ankara Tunalı Hilmi Ramada Hotel'in insanın ruhunu dinlendiren Kış Bahçesinde 8 Blogger ile bir araya geldik =)


Etkinlik yapmak zor bir süreç olsa da hazırlık süreci keyifli ve eğlenceliydi benim için.
Bir çok firmanın desteğini yanımda hissetmem de beni ayrıca onure etti üçüncü kez =)
Masa süslemelerimde bana güzel Runner'ı ile destek olan Pink Deco herkesin beğenisini topladı.Gülümserin Tatlı Tuzlu Dünyası günün anlam ve önemini vurgulayan kurabiyeleri ve leziz Cupcakeleri ile tatlı krizlerimize çare oldu =)

Otelimiz de bize tatlı ikramlıklar hazırlamış..

Sanki misafirlerimi ev toplantısına çağırmışcasına,  sohbet muhabbet derken zamanın nasıl aktığını anlamadık =)

Kış bahçesinini Ankara Manzaralı terasında bol bol fotoğraf çekmeyi de ihmal etmedik.Saglikci arkadaşım canım@guzelruhlukadinlar Mehtabim bize harika bilgilerle dolu bir el kitapçığı hazırlamış 🎀💟Gerçekten hepimizi ilgilendiren, çok önemli bir konu#memekanseri. Bununla ilgili bir blog yazısı yazmayı düşünüyorum.Lansman firması olarak tek firma Farmona idi.
 Farmona yetkilisi gelirken bize çok güzel Farmona ürünleri getirmiş.=))
Her birini denemek için sabırsızlanıyoruz..

Misafirlerim benim için gerçekten önemli insanlar.

Ankara dışından misafirlerim de vardı bu etkinlikte =)
Biz bir hediyeleşme etkinliğinde tanıştık Melodiyle =)Ama ne tanışma !
Bana deseler ki blog açmanın sana getirisi nedir ?
Cevabım güzel dostlarım derim.Onlardan biri Melodi aylar öncesinden uçak biletini aldı :=)Harika bir 3 gün geçirdik ki onun için ayrı bir yazı yazacağım kesin :D
Ve Neslim..

Onunla da yaklaşık 3 yıl önce gerçekleştirdiği bir MAC etkinliğinde tanıştık.
Aynı semtte oturup da yıllarca birbirimizi farketmemiş,belki de defalarca kez aynı ortamda denk gelmiş olabiliriz :D

Hayatımda tanımış olduğum insanlar arasında en karakteri düzgün,en değişmeyen insan o.. 
Olduğu gibi ,dobralığıyla  , insanlığıyla bana ''İyi ki o etkinlik olmuş ve ben iyi ki blog açmışım ''dedirten nadir insanlardan.Daha neler neler yazılır senin için <3 Nazlı ve Asude..

Nazlı da karakterini kendime çok benzettiğim iyi niyetli,dostluğu güzel blogger arkadaşlarımdan biri.Aynı zamanda da çok yetenekli bir blogger =)Resimlerine, dekoratif bilgisine hayranım.İyi ki onunla da blog vasıtasıyla tanışmışım.. İşte size iyikilerimden biri daha..

Asude'de geçtiğimiz senelerde tanıştığım,duru güzelliğiyle beğenerek takip ettiğim blogger arkadaşlarımdan biri.Moda kombinleriyle instagramda ve blogunda şıklığını konuşturur kendisi =))Mehtap...

Güzel Ruhlu Kadınlar ..Blog ismi ruhuna,kişiliğine bu kadar mı uyar insanın ?

Ruhu güzel ,yüzü güzel,kalbi güzel arkadaşım..

Onunla da bir etkinlikte tanıştık,bir kış günü bir yılbaşı oraganizasyonuydu.Hiç unutmam esprileriyle gülmekten dağıtmıştı beni =) :D Bu güzel kalbi de tanımak benim için iyi ki dediğim şeylerden biri..Anıl..
Sanki nostaljik bir filmden fırlamışcasına  asaleti ve güzelliğiyle kedisine hayran bırakan güzel arkadaşım.Onu Neslihan vasıtasıyla tanıdım.İyi ki de tanımışım,hayatımda olduğu için mutluyum :)


Eda..Namı diğer Mamontenka =)


Sıkı takipçilerindendim kendisinin :D 

Instagramda etkileşim halindeydik ama kendisiyle ilk yüz yüze görüşmemiz Neslihan ve Nazlının etkinliğinde gerçekleşti.Samimi,içten ve doğal güzelliğiyle dikkat çeken blogger arkadaşlarımdan biri.
Onu da tanıdığım için çok mutluyum..


Benim için hayatım boyunca unutmayacağım bir etkinlik oldu..
Biraz da fotoğraflar konuşsun..


Etkinlik pastamız =))

Pasta geldiğinde ve sonrasında yaşanan anlar :D
(Otel yetkilisi içeriye iyii kii doğdunn diyerek girince biz :D )Gülmemek için direniyoruz ama elimizde değil !! :D
Dağıldık ! :D
:D :D

Olmazsa olmaz teras öz çekimleri.. Hayat bir tren yolculuğu misali. Tüm durakları, dolambaçlı yolları ve kazaları ile. İçine biniyoruz ve ilk ailemizle bir yolculuğa çıkıyoruz, hep bizimle seyahat edecekleri düşüncesiyle. Ama bir durakta onlarda inecek ve biz yolculuğumuza devam edeceğiz. Başka insanlar binecek o trene. Kardeşlerimiz, arkadaşlarımız, kuzenlerimiz hatta hayatımızın aşkı. Çoğu yine inecek o trenden ve geride büyük bir boşluk bırakacaklar. Bazıları ise hiç iz bırakmayacak, indiklerini bile anlamayacağız. Bu yolculuk büyük mutluluklar, acılar , karşılaşmalar ve vedalar ile dolu olacak.
Başarılı olmanın sırrı ise binen tüm yolcularla iyi ilişkiler kurmakta gizli. Büyük bulmacası ise bizim hangi durakta yolculuğumuzun sona erdiği ile ilgili. Bu yüzden yaşamalıyız, çok sevmeliyiz , affetmeliyiz ve her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmalıyız. Burada ki amacımız ise, inmemiz gereken durak geldiğinde ve yerimiz boşaldığında, geride sadece güzel düşünceler bırakıp onların hayat treninde sonsuza dek yolculuk etmesini sağlamak. 

Size tüm kalbimle yaşadığınız her yeni günde bu seyahatinizin daha da güzel geçmesini diliyorum. 
Hep sağlığınız yerinde olsun başarı yanınızdan hiç ayrılmasın ve çok sevilin ve sevin.  


Hayatımın treninde bana eşlik ettiğiniz için sonsuz teşekkürler...
Sevgili arkadaşlarım ve takipçilerim..
Sizi seviyorum =)

Katılımcı listesi ;

Bir sonraki postta görüşmek üzere..Sevgiyle kalın..
Seda
xoxo

9 Mart 2016 Çarşamba

GRATİS, BAŞARISINI AMERİKA'DA 3 AYRI STEVIE ÖDÜLÜ İLE TESCİLLEDİ

GRATİS, BAŞARISINI AMERİKA'DA
3 AYRI STEVIE ÖDÜLÜ İLE TESCİLLEDİ

Sedes Holding bünyesinde faaliyet gösteren yüzde 100 Türk sermayeli Gratis, ‘iş dünyasının Oscar’ları’ olarak nitelendirilen Uluslararası Stevie Ödülleri'nde, 2 gümüş, 1 bronz olmak üzere finale kaldığı 3 ayrı kategoride uluslararası arenada söz sahibi markaları geride bırakarak toplam 3 ödül aldı.Gratis, ‘Satış alanında en iyi teknoloji kullanımı’ ve ‘Yılın talep oluşturma programı’ kategorilerinde gümüş, ‘Satış alanında inovasyon’ kategorisinde ise bronz ödülün sahibi oldu. Gratis, iş dünyasının küresel ölçekteki en büyük ödüllerinden biri olan ‘Satış ve Müşteri Hizmetleri Stevie Ödülleri (Stevie Awards for Sales & Customer Service) ile sektöründe bir ilke daha imza atarak uluslararası arenada da başarısını tescilledi.

ABD'nin Las Vegas şehrinde düzenlenen törende ödülleri Stevie yetkililerinin elinden alan Gratis CEO’su Bahadır Özbek, Gratis’in Türkiye’de kendi sektörü kapsamında Uluslararası Stevie Ödülü’nü alan ilk marka olduğunu söyledi. Bahadır Özbek, 59 kategoride 2 bin 100’den fazla adayın yarıştığı organizasyonda 3 farklı ödüle layık görülen Gratis Kart sadakat kart programının hızla 3 milyon üyeyi aştığını söyledi.


Özbek, “Stratejilerimizi müşteri odaklı geliştirmemizin en önemli göstergesi, Gratis Kart kullanan müşterilerimizin satın alma eğilimlerine göre tasarladığımız 2 binden fazla segment bazlı kampanya oldu. Bu kampanyalarımız yarattığı müşteri memnuniyetinin yanı sıra bize bu ödül başarısını getirdi. Başarımızı ödülle taçlandırmış olmaktan gurur duyuyoruz. Bu ödül, müşterilerini tanıyan ve onlara göre şekillenen bir marka olarak doğru yolda ilerlediğimizin kanıtıdır. Teknoloji ile bütünleştirdiğimiz sadakat kart programımız ile şu an 57 ilde 316 mağazamız ile 3 milyonu aşkın tüketiciye dokunuyoruz. Kişisel bakım sektöründe bir ilke imza atarak hayata geçirdiğimiz Gratis Kart’ın 2 yıla yakın bir sürede bu üye sayısına erişmesi ve sayının hız kesmeden artıyor olması bizi motive ediyor” şeklinde konuştu. Bahadır Özbek sözlerini Gratis Kart teknoloji uygulamalarında birlikte çalıştığı Extra Bilgi Çözümleri CEO’su İrem Tüzünalper’e teşekkür ederek sonlandırdı.


Kişinin alışveriş eğilimlerine göre kişiye özel kampanyalar sunan Gratis Kart aynı zamanda kampanyalar ile kazandığı puanlarla avantajlı alışveriş fırsatı yaratıyor. Her bir Gratis Kart sahibi, web sitesinde ve mobil uygulama üzerinde oluşturulan özel sayfalarda geçmiş alışverişleri takip etme ve yapılacak alışverişleri planlama şansına sahip oluyor. Müşterilerin Gratis’i sürekli takip etmesini sağlayan kampanyalar ise yine web sitesi, mobil uygulama ve sosyal medya üzerinden anlık olarak takip edilebiliyor.
**Basın Bültenidir

.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...