7 Ekim 2015 Çarşamba

Body Care Health-Beauty Yüz Temizleme Jeli

Herkese selam..

Bugünkü konuğum severek kullandığım Body Care health-beauty Yüz Temizleme Jeli =)

Marka kendine güzel bir slogan bulmuş ve demiş ki, '' Bodycare Norway Seaweed Serisi ile daha temiz, daha sağlıklı ve canlı bir cilt.'' 


Türkiyede ilk ve tek olan formülünün içerisinde Su, İyot, Kalsiyum, Magnezyum, Organik Maddeler, Hidrokarbonatlar barındırmakta. Dünyanın çeşitli ülkelerinde yapılan analiz ve araştırmalar sonucu yararlı ürün olarak tescillenmiştir. 

Ürününü içeriğinde kahverengi deniz yosunu (Ascophyllum Nodosum) bulunmakta.Norveç deniz yosunu,ecocert sertifikalı bir ürün. 

Cildin sıkılığını artırmada, kollojen ve elastin sentezini artırmada, bağ dokusunu sıkılaştırmada etkilidir. Cildin yumuşak, ipeksi ve sıkı görünmesine yardımcı olur.


Ürünün pompalı olması o kadar iyi olmuş ki kullanım kolaylığı sağlıyor böylelikle ,ürün israfı olmuyor.Az miktarda elinize sıktığınız ürün yeterli geliyor.
Hafif  ama rahatsız etmeyen bir kokuya sahip.
İçeriğinde paraben bulunmuyor.


Sabahları ve akşamları az miktarda ürünle yüzümü yıkıyorum. Göze temas ettirmeden =)
 Artık öğrenmiş olmalısınız ki hassas karma cilt yapısına sahibim,aynı zamanda da çok alerjik bir yapım var.

Ürün bende alerji yapmadı ama uyarılar kısmında kullanmadan önce herhangi bir alerjik reaksiyona karşı bileğinizin iç kısmında denenmesi öneriliyor.
İçerik ;


Cildimi temizlemesini başarılı buldum , yüzümü yıkadıktan sonra hissedilir derece bir yumuşaklık bırakıyor.Sivilce yapmadı yüzümde bu nedenle daha da bir sevdim kendisini..
Bittikten sonra yeniden alır mıyım tabi ki alabilirim.
Gerçekten performansını beğendim =)
Ürünün nasıl temin edebilirm Seda derseniz aşağıya bıraktığım linklerden inceleyebilir bilgi edinebilirsiniz.Siz ürünü kullandınız mı?Ne düşünüyorsunuz?Favori yüz yıkama jeliniz hangisi ?Bana yorum bırakırsanız önerilerinizi dikkate alacağım =)
Bir sonraki posta kadar sevgiyle kalın..
Seda
xoxo


*Firma gönderisidir.Objektif yorumlarımı içerir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli :)) Yorumlarınızı eksik etmeyin lüften ^_^

.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...