14 Ocak 2015 Çarşamba

Krauterhof Isıtıcı Masaj Jeli

Herkese selam.
Hafta ortasına geldik bile sanki artık günler  daha da hızlı ilerliyor gibi geliyor bana.
Çarşamba konuğum #sedavesenailekışamerhaba etkinlik sponsorlarımızdan Fulser'in bize göndermiş olduğu ısıtıcı masaj jeli.

Son zamanlarda en severek kullandığım ürünlerden biri olan bu jeli yakından tanıyalım ;Gün içerisinde vücudumuzun belli bölgelerinde stres, uzun süreli ayakta kalma, uzun süreli aynı pozisyonda bekleme, hareketsizlik, bilgisayar başında uzun saatler boyunca vakit geçirme, yanlış pozisyonda uyuma gibi sebeplerden kaynaklı kasılmalar ve sertleşmelerle karşılaşırız. 


Bu tip kasılmalar özellikle bel, boyun, sırt ve omuz gibi bölgelerde gözlemlenir. Bu bölgelerdeki kasların gevşetilerek rahatlatılmasına ihtiyaç duyulmaktadır. 

Krauterhof Isıtıcı Masaj Jeli bu tip durumlarda Isıtıcı özelliği ile kasların rahatlatılmasına ve gevşetilmesine yardımcı olur. 

Kırmızı asma yaprağı, at kestanesi, rezene, civan perçemi, kedi otu, oğul otu, ökse otu alman papatyası ve camphor içerir. İyi bir sonuç alınması için gerekli bölgelere masaj yapılarak uygulanması öneriliyor.
Günde 2-3 kez kullanılabiliyor..


Uygulama sonrasında uygulanan bölgede hafif bir yanma ve karıncalanma hissi sonrasında bir rahatlama hissediyorsunuz. Kasları ısıtarak gevşeyip sakinleşmelerine yardımcı oluyor.
Ben az miktarda  genellikle pilates ya da spor sonrası  uyguladım ve gerçekten o rahatlık ve gevşeme hissini hissettim. Hele ki boyun ağrılarında acayip faydasını gördüm .

Kokusu da oldukça mentollü diyebilirim ama uyguladıktan  sonra pek de rahatsız etmiyor.
Göze temas etmemesi gerekiyor.Uyguladıktan sonra hemen ellerimizi yıkamamız gerekiyor .Krauterhof Isıtıcı Masaj Jelini Eczanelerde ve Watsons mağazalarında bulabilirsiniz.

Bir sonraki posta kadar sevgiyle kalın..
Seda
xoxo
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli :)) Yorumlarınızı eksik etmeyin lüften ^_^

.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...