19 Kasım 2013 Salı

Ekim Ayı Bitenler # 2

Merhabalarr :))
Ekim ayı bitenler postuyla karşınızdayım..

1)Neutrogena Yoğun Bakım Kremi :Cildi kuru olanlar işte sizin için yaratılmış mucizevi krem :) Ciltte 10 katmana kadar yoğun nemlendirme sağlıyor..24 saat etkili nemlendirme ve rahatlık hissi sunuyor..   Yağsız ve hafif formül anında emiliyor. Ferah kokusu cildi rahatlatıyor. E daha ne olsun :)
2)Oriflame London For Her EDT:Kokusunu sevdiğim parfümlerden biri..Baharatlı değil, tam bir fresh koku..çabucak bitti çünkü 30 ml :/
3)Rosense Gül Suyu:Akşamları tonik niyetine kullandığım bir ürün.. Temizleme oranı orta seviyede kokusu idare eder rahatsız etmiyor :)yine alacaklarım arasında..
4)Avon Supershock Rimel :çok sevdiğim bir rimel olmasına karşın tuhaftır ki bu kez kirpiklerimi dökmeye başladı bu nedenle bir süre kullanmayacalarım arasında :(
5)JOHNSON'S® Baby Vazelin:Bu şey bebek kokuyorr !! Bayılıyorum! Cildi yumuşacık yapıyor bittiğinde hemen koşup alıyorumm :)
6)Avon luminous finsh face illuminator : bir köşede unuttuğum güzel yüz aydınlatıcım :( zaten az kalmış ama kalan kısmı da kurumuş maalesef..
7)Flormar Pretty cream glaze lipstick no 311 :bu renge aşığım pembenin o kadar tatlı bir tonu aslla vazgeçemedikleri arasında yerini koruyor.. :)
Sınavlardan fırsat bulursam yeni ürünlerle burada olacağım sevgiyle kalınız :) :*

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli :)) Yorumlarınızı eksik etmeyin lüften ^_^

.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...